środa, 25 kwietnia 2012

Regulamin konkursu dla Projektantów.

Na V edycję zmieniamy formułę naboru Projektantów. Jak już wspomniane było na fanpage'u, jeden z 4 planowanych pokazów przypadnie Projektantowi, który zwycięży nasz konkurs. A oto szczegóły...


***
KONKURS dla Projektantów
1)  Czekamy na zdjęcie-zgłoszenie* od Projektantów zainteresowanych wzięciem udziału w pokazie.
      *Zdjęcie: jedno, przedstawiające set z kolekcji, którą chce się zaprezentować + podpis do zdjęcia, max 5 zdań (dowolność wielka: może to być opis projektanta, opis kolekcji, motto życiowe lub chińskie przysłowie, coś zachęcającego, kreatywnego - pozostawiamy to bez sprecyzowania)
Na zdjęcia czekamy do wtorku (01.05), do północy!

2) Na stronie Dive into Fashion powstanie album konkursowy (od 02.05), w którym zostaną umieszczone zgłoszone zdjęcia wraz z podpisami.

3) Zapraszamy do lajkowania! ---> Zdjęcie, które zdobędzie największą ilość lajków zaprowadzi projektanta, którego reprezentowało wprost na wybieg!


Wszelkie formy promowania własnego zdjęcia są dozwolone ;)
Udostępnianie na fanpage'ach, profilach, specjalne wydarzenia, happeningi, im większa pomysłowość, tym więcej lajków na pewno się pojawi!


Kilka uwag technicznych:
-> tradycyjnie kolekcje zgłaszane na DiF powinny mieć nie mniej niż 8 setów (zdjęcie jednego z nich)
-> zdjęcia można wysyłać na maila: magdalena.sobolska@gmail.com lub bezpośrednio przez opcje wiadomości na fanpage'u Dive into Fashion
-> "głosować" będzie można przez cały weekend majowy, taki przedłużony, do 7 maja.

***

Z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia, a do modowych entuzjastów pozostaje nam rzec: Tym razem wszystko w Waszych rękach!

1 komentarz:

  1. jak to będzie wyglądało ze strony technicznej? zorganizujecie cały pokaz, w sensie modelki/wizaż itp czy tylko dajecie miejsce na wybiegu, a wygrany musi zorganizować wszystko sam?

    OdpowiedzUsuń