środa, 2 maja 2012

Konkursowi Projektanci - GŁOSUJEMY

Wedle zapowiedzi przedstawiamy Wam 4 Projektantów, walczących o udział w pokazach podczas 5 edycji Dive into Fashion.

Wszystko w Waszych rękach: 
1) wchodzimy do albumu konkursowego: TUTAJ
2) klikamy "lubię to" (udostępnianie dalej też mile widziane!), pod zdjęciem swojego faworyta
3) Projektant, które zdjęcie zgromadzi największą liczbę lajków, otrzyma możliwość zaprezentowania swojej kolekcji na wybiegu, 26 maja.

Wśród osób, które zagłosują/udostępnią zdjęcie oraz mają w ulubionych Dive into Fashion - wylosujemy 3 darmowe wejściówki na Dive into Fashion vol.5.

Przejdźmy zatem do prezentacji Projektantów:
( 1 )


LOVE YOU MORE 
Tworzymy ubrania ponadczasowe i uniwersalne, dziewczęce i urocze, a jednocześnie odważne i nonszalanckie. Nie lubimy monotonii ani w życiu, ani w garderobie, dlatego w naszych strojach znajdziecie niebanalne połączenia kolorów, wzorów i materiałów. Tworzymy unikalne i limitowane serie, wyprodukowane z naturalnych, najlepszej jakości materiałów przez zaprzyjaźnionych lokalnych wytwórców. Dla dziewczyn takich jak my, które chcą czuć się wyjątkowo, ale jednocześnie komfortowo w tym co noszą. We love you more.

***
( 2 )


SACRUM 
Marka stworzona przez Veronikę Pawlak i Stefanię Włostowską. Pierwsza kolekcja "Masacra" jest utrzymana w czerni, inspirowana mrocznym lasem i figurami geometrycznymi. Ubrania odszywane są z najwyższej jakości tkanin, zapewniających wygodę i oryginalność. Zdjęcie wykonał Maciej Michrowski, make-up Aleksandra Łęcka.

 ***
( 3 )

SOUFFLE
Projektantka i stylistka, dwie kobiety, dwa żywioły, wciąż się ścierające, postanowiły stworzyć wspólnie własną markę. Jesteśmy jak dwie matki wspólnego dziecka - Souffle, które wciąż się kształtuje.***
( 4 )


WYZA 
Kolekcja zachowana jest w dwóch kolorach czerni i bieli, monotonia barw przerywana zostaje za pomocą różnorodności faktur i tkanin.


1 komentarz:

  1. jak to będzie wyglądało ze strony technicznej? zorganizujecie cały pokaz, w sensie modelki/wizaż itp czy tylko dajecie miejsce na wybiegu, a wygrany musi zorganizować wszystko sam?

    OdpowiedzUsuń